KONST / Litografier / Färglitografi 14367176
nr 1436 7176
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 21/110. Färglitografi, bildmått: 22x39, yttermått inklusive ram: 38x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:18:29
3/12 17:19:25
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson